cms-img
Komplexní balení
 obalových potřeb v krocích

Od jednoduchého obalu až po kompletní obalový servis včetně potisků krabic v libovolném množství. 

Máte svoje produkty a sháníte pro ně obalový materiál? Pomůžeme vám.Vyrábíme, dodáváme, kompletujeme…

Vytvoříme pro vaše skvělé produkty ještě skvělejší obaly.
  • Požadavky zákazníků na balení zboží jsou rozlišné a každý výrobek vyžaduje speciální balení. Proto přistupujeme ke každé objednávce individuálně a navrhneme optimální obalové řešení tak, aby přesně vyhovovalo Vašim potřebám. Přistupujeme k návrhu individuálně tak, aby bylo pro Vás ekonomicky co nejpřijatelnější. Důležitá je pro nás oboustranná spokojenost. Co může být totiž lepšího, než to takzvaně "betelně" zabalit?
  • cenova_nabidka.pngŘešíme množství požadovaných kusů, četnost dodávek a případné uskladnění. Vše v souladu s přáním zákazníka. Klienti, kteří nakupují zboží ve velkém objemu, dostávají množstevní slevy a využívají tak nejvýhodnějších cen. Slevy jsou vypočítávány individuálně, proto prosím vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám obratem naceníme požadované zboží v závislosti na počtu odebraných kusů. Čím více nakupuji, tím více šetřím!
  • testovani_obalu.pngObal, který navrhneme, také řádně otestujeme a vyzkoušíme v praxi - při přepravě a manipulaci.
  • vyroba.pngNásledně obal vyrobíme. Vnější obal se může skládat z kartonového či dřevěného obalu a vnitřní z pěnového obalu (polyetylen, polyuretan či polypropylen), kartonového výseku či kartonové mřížky. Vše zkompletujeme do jediného obalu a na Vás je již pouze vložit do tohoto obalu Váš produkt.
  • kompletace.pngPřidanou hodnotou našeho servisu je zkompletování všech součástí obalu. Zákazníkům přináší následující výhody: ušetření času zaměstnance s balením, ušetření skladovacího prostoru, zjednodušení celého procesu, kvalifikovaná práce.
  • skladovani.pngStálým klientům nabízíme skladování obalového materiálu v našem skladu.
  • doprava.pngVlastnímenákladní vozidlo a jsme tedy schopni Vaši objednávku doručit okamžitě. Jsme flexibilní a zavážíme denně. Při větších objednávkách spolupracujeme s dopravci, kteří disponují velkým množstvím nákladních aut či kamionů.
  • dodani_primo_na_linku.pngVaše zboží Vám vždy doručíme v nejkratším možném čase. Jste-li naším pravidelným zákazníkem, objednávku obdržíte do druhého dne. Disponujeme velkými skladovými prostory, proto máme většinu zboží stále skladem a můžeme tak obratem reagovat na Vaše objednávky.