.

EXPORTNÍ BALENÍ

Výroba obalového materiálu podle vašich potřeb.Nabízíme komplexní řešení logistického procesu a to zejména společnostem, které realizují zahraniční obchod a jejich produkty vyžadují nestandardní balení a ochranu.

Nabízíme rozměr:

270 x 600 x 0,06mm

V případě, že potřebujete jiný rozměr, neváhejte nás kontaktovat.

Mám zájem

0,00 Kč

Nabízíme rozměr:

  • 270 x 600 x 0,06mm
  • V případě, že potřebujete jiný rozměr, neváhejte nás kontaktovat.

Mám zájem

0,00 Kč

Náklonu: Umožňují kontrolovat špatnou manipulaci se zbožím. Indikátory se umisťují na zboží a je možné sledovat vychýlení či úplné naklonění přepravovaného předmětu. Čidla náklonu jsou odolné vůči vlhkosti či okolním teplotám. Jeho použití je velmi jednoduché a spolehlivé.

Vlhkosti: Slouží ke kontrole okolního prostředí na výrobky. Zjišťujeme díky nim skutečné hodnoty relativní vlhkosti.

Otřesu: Upozorňují na překročení maximálního dovoleného nárazu. Čidlo nárazu se okamžitě po otřesu nevratně zbarví. Jedná se o velmi spolehlivé zařízení, díky němuž můžeme odhalit špatnou manipulaci při převozu či uskladnění.

Mám zájem

0,00 Kč

Jsou prachotěsné sáčky vyráběné z materiálu fleese. Uvnitř sáčků jsou vysoce aktivní vysoušecí látky, které zaručují vysušení vzduchu díky svojí poréznosti. Vysoušecí sáčky jsou vhodné zejména pro leteckou a lodní dopravu. Ochraňují zboží před plísní a korozí, která je přímým důsledkem vlhkosti. Se sáčky je velmi jednoduchá manipulace, jeden malý sáček dokáže spolehlivě ochránit zboží citlivé na vlhkost. Sáček stačí vložit do balení k výrobku a uzavřít. Doporučujeme je pro zabezpečení elektroniky, léčiv, oděvů, atd. Nabízíme široký výběr vysoušedel různých velikostí a různě velkých balení.

Mám zájem

0,00 Kč

Vhodné směsi chemických sloučenin uvolňují do okolí páry (netoxické a nepáchnoucí), které zpomalují nebo zcela zastavují průběh korodování. Jedná se o tzv. vypařovací inhibitory koroze, které se uvolňují z obalu a váží se na povrch kovu, jež mají chránit. Díky tomuto procesu se později v ochranném antikorozním balení utvoří chemická atmosféra, která má kovové prvky chránit na déle než dva roky.  

Mám zájem

0,00 Kč

Arksorber slouží jako odpružení palet při náročném transportu. Absorbuje vibrace, tlumí nárazy a chrání zboží před otřesy. Umísťuje se na dno palety. V případě potřeby zvýšení světlé výšky se k Arksorberu přidává Spacer, který je vyroben z polyetylenu.

  • nosnost 31,8 - 56,7 kg
  • minimalizuje poškození při transportu
  • zabere minimální prostor
  • jednoduchá instalace na dno palety
  • nízká cena

Mám zájem