.

EXPORTNÍ BALENÍ

Výroba obalového materiálu podle vašich potřeb.Nabízíme komplexní řešení logistického procesu a to zejména společnostem, které realizují zahraniční obchod a jejich produkty vyžadují nestandardní balení a ochranu.

Nabízíme rozměr:

  • 270 x 600 x 0,06mm
  • V případě, že potřebujete jiný rozměr, neváhejte nás kontaktovat.

Mám zájem

Nabízíme rozměr:

  • 270 x 600 x 0,06mm
  • V případě, že potřebujete jiný rozměr, neváhejte nás kontaktovat.

Mám zájem

Náklonu: Umožňují kontrolovat špatnou manipulaci se zbožím. Indikátory se umisťují na zboží a je možné sledovat vychýlení či úplné naklonění přepravovaného předmětu. Čidla náklonu jsou odolné vůči vlhkosti či okolním teplotám. Jeho použití je velmi jednoduché a spolehlivé.

Vlhkosti: Slouží ke kontrole okolního prostředí na výrobky. Zjišťujeme díky nim skutečné hodnoty relativní vlhkosti.

Otřesu: Upozorňují na překročení maximálního dovoleného nárazu. Čidlo nárazu se okamžitě po otřesu nevratně zbarví. Jedná se o velmi spolehlivé zařízení, díky němuž můžeme odhalit špatnou manipulaci při převozu či uskladnění.

Mám zájem

Jsou prachotěsné sáčky vyráběné z materiálu fleese. Uvnitř sáčků jsou vysoce aktivní vysoušecí látky, které zaručují vysušení vzduchu díky svojí poréznosti. Vysoušecí sáčky jsou vhodné zejména pro leteckou a lodní dopravu. Ochraňují zboží před plísní a korozí, která je přímým důsledkem vlhkosti. Se sáčky je velmi jednoduchá manipulace, jeden malý sáček dokáže spolehlivě ochránit zboží citlivé na vlhkost. Sáček stačí vložit do balení k výrobku a uzavřít. Doporučujeme je pro zabezpečení elektroniky, léčiv, oděvů, atd. Nabízíme široký výběr vysoušedel různých velikostí a různě velkých balení.

Mám zájem

Vhodné směsi chemických sloučenin uvolňují do okolí páry (netoxické a nepáchnoucí), které zpomalují nebo zcela zastavují průběh korodování. Jedná se o tzv. vypařovací inhibitory koroze, které se uvolňují z obalu a váží se na povrch kovu, jež mají chránit. Díky tomuto procesu se později v ochranném antikorozním balení utvoří chemická atmosféra, která má kovové prvky chránit na déle než dva roky.  

Mám zájem

Arksorber slouží jako odpružení palet při náročném transportu. Absorbuje vibrace, tlumí nárazy a chrání zboží před otřesy. Umísťuje se na dno palety. V případě potřeby zvýšení světlé výšky se k Arksorberu přidává Spacer, který je vyroben z polyetylenu.

  • nosnost 31,8 - 56,7 kg
  • minimalizuje poškození při transportu
  • zabere minimální prostor
  • jednoduchá instalace na dno palety
  • nízká cena

Mám zájem