.

KARTONOVÉ OBALY

Výroba obalového materiálu podle vašich potřeb.Kartonové krabice patří mezi nejoblíbenější způsoby ochrany výrobků při přepravě. Jejich výhodou je stabilní tvar, nízká hmotnost, možnost potisku, stohovatelnost, ale především široká škála různých tvarů, druhů a velikostí. V naší nabídce najdete výsekové krabice obvyklých rozměrů skladem, klopové krabice, víkové krabice, krabice na víno, archivační krabice, tvarové výseky, proklady a mřížky i papírové tašky s potiskem. S výběrem vhodného typu kartonového obalu pro váš výrobek vám rádi poradíme.

Výsekové krabice se vyrábí pomocí výsekových nástrojů z hladké či vlnité lepenky. Pokud u Vašeho zboží i obal prodává, ideální volbou jsou výsekové krabice s potiskem. Výsekové krabice se dodávají v rozloženém stavu a mohou se jednoduchým způsobem poskládat.

Mám zájem

Nabízíme krabice z 3, 5 a 7vrstvé vlnité lepenky s různou kombinací vln. Dodáváme kartonáž všech rozměrů - od malých krabiček až po paletové boxy a megaboxy. Klopové krabice se velmi snadno vyskládávají na EUR palety. Jsou odolné vůči průtlaku. Vyrobíme Vám krabice v jakémkoliv rozměru od libovolného počtu kusů dle Vašeho přání.

Pokud chcete, aby se Vaše firma prezentovala originálním či osobitým balením, nechte si od nás vyrobit klopové krabice s potiskem. Klopovou krabici potiskneme Vaším logem, sloganem, originálním textem nebo obrázkem.

Mám zájem

Víkové krabice slouží častěji pro uskladňování zboží než pro jeho přepravu. Výrobky dodáváme buď v rozloženém stavu nebo sešitém v systému dno + víko.

Mám zájem

Archivační boxy umožní bezpečně uložit mnoho dokumentů umístěných v pořadačích. Díky vhodné konstrukci šetří boxy naskládané na sobě prostor a zároveň dokumenty chráníte před prachem. K vyrobení archivační krabice je potřeba nástroj.

Mám zájem

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro Vaše klienty či partnery? Dárkové krabice s Vaším logem, sloganem, poděkováním, přáním a vínem či dvěma víny uvnitř by mohly být tou správnou volbou jako dárek nebo pozornost během celého roku. Logo či text na ni barevně natiskneme dle Vašeho přání již od minimálního počtu objednaných kusů. V případě objednání většího počtu kusů je možná množstevní sleva.

  • Rozměr krabice na víno 80 x 80 x 380 mm
  • Rozměr krabice na 2 vína 170 x 80 x 400 mm
  • Barva krabice bílá nebo hnědá dle výběru
  • Krabici potiskneme libovolným textem či obrázkem a to v jakémkoliv Vámi objednaném množství
  • V případě objednávky většího počtu kusů je možná množstevní sleva!

Mám zájem

Pokud nechcete, aby byly Vaše palety dále stohovány, je ideální na vrchol zakázky umístit tuto pyramidu s textem Do not stack nebo-li NESTOHOVAT. V případě zájmu potiskneme Vaším logem od libovolného množství.

Mám zájem

Tvarové výseky nabízíme v různých velikostech a tvarech. Jedná se o spolehlivou ochranu výrobku. Je možnost výběru z našich výsekových nástrojů nebo Vám navrhneme tvarové výseky na míru.

Mám zájem

Proklady a mřížky oddělují jednotlivé výrobky a brání tak jejich poškození. Při balícím procesu a přepravě výrazně zlepšují stabilitu. Vyrábí se z vlnité nebo hladké lepenky.

Mám zájem

Papírové tašky s potiskem  jsou  skvělým  reklamním  prostředkem. Za velmi nízké náklady prezentuje Vaši firmu. My Vám tyto tašky potiskneme Vámi zvoleným potiskem od libovolného množství a to bez vstupních nákladů za tiskařské nástroje.

Mám zájem

Vlnitá lepenka v rolích se využívá pro zabezpečení zásilek nebo skladování zboží. Díky vlnkám uvnitř lepenky se tlak chráněného produktu rovnoměrně rozprostře a nehrozí tak poškození výrobku, Dá se využít i jako výplň obalů. Je to recyklovatelný, ekologický materiál.

Mám zájem

Hrany jsou kartonové rohy, které chrání hrany výrobků před nárazy, při manipulaci a páskování. Díky vnější vrstvě kraftového papíru jsou velmi odolné.

Mám zájem

Vyrábíme boxy z kartonplastu na míru produktu dle přání zákazníka. Kartonplast jsou komůrkové desky, které se vyrábí z polypropylenu nebo polyethylenu (HDPE). Je lehký a extrémně elastický materiál vhodný pro opakované použití. Díky naší nové technologii jsme schopni krabice sešít tak, aby byly spoje co nejméně vidět a umisťujeme je do vnitřní strany krabice či boxu. Dovnitř krabic a boxů lze na přání umístit různé pěnové proložky či výplně.

Mám zájem