.

GATORPAK

Výroba obalového materiálu podle vašich potřeb.Hledáte maximální ochranu vašich výrobků při převozu? Pro tyto případy je tu gatorpak. Výztuha, která se nezlomí ani při nárazu a poskytuje vynikající nosné vlastnosti. Maximální převozní ochrana k vašim službám. Systém Gatorpak je vyroben ze 100% recyklovaného papíru a lze jej opět zcela recyklovat. Finančně dostupná a ekologická varianta plastových obalů.

Navržen pro maximální převozní ochranu. Gatorpak je jedním z nejsilnějších a nejvšestrannějších obalových produktů na trhu.

Je ideální pro ochranu pestré škály produktů, nabízí účinnou výztuhu a nezlomí se při nárazu. Jeho dokonalá konstrukce poskytuje vynikající nosné vlastnosti, které zlepšují štosovací sílu.

Systém Gatorpak je vyroben ze 100% recyklovaného papíru a je sám o sobě plně recyklovatelný, což z něho dělá velmi zajímavé a k životnímu prostředí šetrné řešení. K dispozici je po celém světě prostřednictvím široké sítě výrobců.

Všechny části tohoto systému jsou dodávány v požadované velikosti a jelikož s ním nejsou spojeny žádné náklady na nástroje, mohou být i maloobjemové objednávky dodány za velmi atraktivní ceny.

Mám zájem