.

BALÍCÍ POTŘEBY

Výroba obalového materiálu podle vašich potřeb.Nabízíme široké množství obalových potřeb. Můžete si vybrat od lepících a vázacích pásek přes ochranné rohy, proklady, vysoušedla až po fixační tělíska.

Mají své místo v průmyslu, obchodě i domácnostech. Velmi často je třeba něco slepit, proto nabízíme širokou škálu lepících pásek - klasických, oboustranných, výstražných aj. Při větším použití doporučujeme použít odvíječe lepících pásek. Pásky se vyznačují vysokou odolností a dlouhou trvanlivostí. Jejich použití je snadné a rychlé. Jsou vhodné pro balení zboží, fixaci krabic a zalepení vík i dna a celkové zpevnění krabic.

Mám zájem

Jedná se o detaily, ale mohou Vaše zboží ušetřit mnoha poškození. Vyrábí se z kartonu, jsou tedy lehké a snadno manipulovatelné, mají dlouhou životnost, jsou recyklovatelné, šetrné k životnímu prostředí a především levné.

Nabízíme různé velikosti, šířky či délky. Na zboží jsou umisťovány horizontálně i vertikálně, chrání zboží především před prořezáním stahovacím pásem.

Mám zájem

Nabízíme z lepenky 3vrstvé, 5vrstvé nebo 7vrstvé. 

Mám zájem

Využívají se při balení a fixaci předmětů na paletu. Jejich použití je velmi jednoduché a efektivní. Chrání zboží před prachem a nečistotami. Jsou vhodné při stěhování nebo dlouhodobém skladování. Fólie jsou navinuty na kartonových rolích, používají se buď ručně, anebo za pomoci ručního odvíječe. Stretchových folií nabízíme širokou škálu, různé velikosti, barvy buď průhledné nebo černé. Stretch fólie zabalí rychle a kvalitně jakékoliv zboží, např. nábytek, elektroniku, potraviny.

Mám zájem

Je nezbytným pomocníkem při přepravě vašeho zboží. Využívají se zejména pro bezpečné uzavření balíků, zajištění nákladu na paletách či organizaci zboží. Skladem máme pásky textilní, ocelové i plastové.  Jako příslušenství k vázacím páskám poskytujeme napínače a odvinovače vázací pásky.

Mám zájem

Hrany jsou kartonové rohy, které chrání hrany výrobků před nárazy, při manipulaci a páskování. Díky vnější vrstvě kraftového papíru jsou velmi odolné.

Mám zájem

Fixační tělíska jsou ekonomickým řešením pro výplň a ochranu zboží vůči nárazům i poškození. Díky tvaru písmene ,,S" do sebe při transportu zaklesnou a dokonale tak ochrání váš výrobek v obalu. Vhodné pro opakované použití, jsou velmi lehké. Využívají se zejména pro ochranu křehkého zboží, skleněných výrobků, elektroniky, stroje nebo nářadí.

e-shop

Jsou prachotěsné sáčky vyráběné z materiálu fleese. Uvnitř sáčků jsou vysoce aktivní vysoušecí látky, které zaručují vysušení vzduchu díky svojí poréznosti. Vysoušecí sáčky jsou vhodné zejména pro leteckou a lodní dopravu. Ochraňují zboží před plísní a korozí, která je přímým důsledkem vlhkosti. Se sáčky je velmi jednoduchá manipulace, jeden malý sáček dokáže spolehlivě ochránit zboží citlivé na vlhkost. Sáček stačí vložit do balení k výrobku a uzavřít. Doporučujeme je pro zabezpečení elektroniky, léčiv, oděvů, atd. Nabízíme široký výběr vysoušedel různých velikostí a různě velkých balení.

Mám zájem