.

Pohybem myši můžete přiblížit nebo oddálit.

Fólie

Druhy

  • antikorozní - Chrání kovové součástky a stroje před korozí. 
  • bublinková - Velmi důležitou součástí balícího procesu je použití bublinkové folie. 
  • stretch - Využívají se při balení a fixaci předmětů na paletu.
  • hliníková - Jsou vhodné pro exportní balení. 

Mám zájem

Antikorozní - Chrání kovové součástky a stroje před korozí. Inhibitor koroze, který je ve folii obsažen, se postupně uvolňuje a vytváří tak ochranné prostředí. Folie jsou 100% recyklovatelné. Antikorozní obaly se dají opakovaně používat po dobu 2 let.

Bublinková - Velmi důležitou součástí balícího procesu je použití bublinkové folie. Jedná se o moderní balící prostředek, velmi pružný, lehký, čistý a snadno použitelný. Bublinky se využívají jako obalový materiál nebo jako výplně prázdných míst např. v krabicích. Jedná se o spolehlivou ochranu zboží, proto se využívá při balení elektroniky, skla, křehkých součástek aj.

Stretch - Využívají se při balení a fixaci předmětů na paletu. Jejich použití je velmi jednoduché a efektivní. Chrání zboží před prachem a nečistoty. Jsou vhodné při stěhování nebo dlouhodobém skladování. Fólie jsou navinuty na kartonových rolích, používají se buď ručně, anebo za pomoci ručního odvíječe. Stretchových folií nabízíme širokou škálu, různé velikosti, barvy buď průhledné nebo černé. Stretch fólie zabalí rychle a kvalitně jakékoliv zboží, např. nábytek, elektroniku, potraviny.

Hliníková - Jsou vhodné pro exportní balení. Spolehlivě ochraňují zboží proti klimatickým vlivům. Známá taky jako bariérová fólie chrání předměty proti vlhkosti, páře, UV záření či agresivním plynům.

Specifické reference